Vybavení fitness centra

Světový italský design! Moderní a futuristický vzhled! Prvotřídní kvalita řemeslného zpracování zapálená pro vášeň k posilování. Práce italského výrobce profesionálního gym vybavení, jež vzbuzuje emoce a těžce ji popsat slovy.

VíceMéně informací

Intenza Fitness je největším a předním výrobcem gym vybavení již více než 20 let. V minulosti otevřeli dveře i konkurenčním značkám z důvodu sdílení svého inovativního ekologického výrobního procesu, což je alfou i omegou filozofie firmy Intenza Fitness. Tímto krokem se zavázali k udržitelnosti a ochraně Země pro budoucí generace.

VíceMéně informací

Firma Eleiko udala směr vývoje vzpěračského sportu svými inovativními prvky a nastavila tak zcela nový standard ve světě vzpírání, čímž se stala hitem a naprostou jedničkou v dokazování té nejhrubší síly.

VíceMéně informací

Značka Xebex s 30-ti letou tradicí výroby profesionálních posilovacích strojů založenou na využití odporu vzduchu pro přirozenější posílení těla, je nyní světově uznávaným výrobcem ve více než 40 zemích po celém světě. Známá je především svými produkty např. Air Bike, jež je považován za nejkvalitnější vzduchové kolo na trhu, stejně tak i veslovací trenažer, využíván ve špičkových a prvotřídních posilovacích centrech celého světa.

VíceMéně informací

V našem GymIT centru používáme ověřené a spolehlivé vyhodnocování tělesné diagnostiky zastřešené nejvyhledávanějším odborníkem na měření segmentů v těle. Firma InBody se v čele s patentovanou technologií přímého měření segmentů DSM BIA a DSMF BIA, umožňující přesné měření bez ohledu na nemoc, etnický původ či věk, odlišuje od jiných BIOimpedančních přístrojů, čímž si zasluhuje post unikátnosti a stává se tak právoplatným držitelem špičky svého oboru.

VíceMéně informací

Power Plate je světovým lídrem v technologii vibrací se zaměřením na všechny věkové kategorie, přizpůsobující se každé fyzické schopnosti člověka. Je spojen s celou řadou zdravotních a wellness výhod a to od rovnováhy, síly, úbytku hmotnosti či flexibility až ke zlepšení krevního oběhu, detoxikace buněk, tak i snížení úrovně bolesti a stresu. Dokonce si poradí i se vzhledem celulitidy.

VíceMéně informací