Skupinové lekce

Power jóga

Cesta nejen k pevnému tělu.

O lekci

Kdy?

Pondělí (17:00 - 18:00)

Power Jóga

Spojuje klasickou jógu s aerobními aktivitami, při kterých se odbourává stres, dochází k mentálnímu uvolnění, zlepšení nálady a zároveň k formování, zpevňování a zeštíhlování postavy. U Power jógy se nezaměřujeme hlavně na dokonalé prodýchání jednotlivých pozic, ale spíše na dynamický a zároveň plynulý přechod z jedné pozice do druhé. Power jógou lze nahradit klasické kardio cvičení. Tento typ cvičení je tedy pro všechny, kteří se ve svém těle chtějí cítit skvěle a odcházet z hodiny jógy s úsměvem a plně nabití pozitivní energií. 

Powerjóga je vhodná pro ty, kteří chtějí cvičit a dát svému tělu zabrat. Powerjóga si z jógy vypůjčila hlavně pozice, díky kterým se lidé učí přes fyzické zatížení řízenému pohybu, vědomému ovládání svého těla, ale také psychické a fyzické relaxaci. Jedná se o komplexní péči o tělo, pomocí níž se tělo zpevní, procvičí se každý sval, zkoncentruje se mysl a tělo dostane potřebnou dávku protažení a uvolnění. To vše za doprovodu hlubokého a pravidelného dechu, který prohřívá každý sval v těle, aby se tělo připravilo na ásany, které budou následovat.

Benefitů, které powerjóga přináší, je velká spousta. Pravidelným praktikováním powerjógy dochází k formování postavy a celkovému zeštíhlení, úbytku podkožního tuku díky uvolnění energetických drah v těle, a hlavně k mentálnímu uvolnění a koncentraci mysli.

Pokud budete pravidelně cvičit, budou vaše svaly pružnější, klouby volnější a celková fyzická kondice vyšší. V těle bude správně cirkulovat energie, a tím pádem vzroste vitalita vašeho těla. Svaly, které mají tendenci se zkracovat, se krásně protáhnou a svaly, které mají sklony k ochabnutí, se posílí. Powerjóga nevynechá žádný sval, posílí záda, zabrání jejich hrbení.

Nadcházející lekce

22. Červenec 2024
Zapsat se

Power jóga

17:00 - 18:00

Instruktoři lekce

Johana Březinová

Ve zdravém těle, zdravý duch.